11.09.2013

A Torrid Summer


Jeżeli wpędza Was w depresję obraz za oknem i nie możecie pogodzić się z odejściem lata, to zapraszam Was do obejrzenia webitorialu, który ukazał się właśnie na stronie Magazynu Confashion. Jest to kolejna z sesji, wykonanych w towarzystwie fotograf - Roksany Wąs. Tym razem przed jej obiektywem pozowała młodziutka Ada Ciesielska z ASManagment. Jak podoba się Wam efekt naszej słonecznej pracy? Mam nadzieję, że choć trochę rozwiałam tę nieubłaganie zbliżającą się jesień, a aura wokół Was zrobiła się cieplejsza. Do obejrzenia całości zapraszam tutaj.

Co do mojej absencji i mniejszej ilości postów na blogu... No cóż, jak zwykle gdzieś gnam, a ostatnio żyję na walizkach. Dosłownie. Przeprowadzka w nowe, acz bliskie mojemu sercu miejsce już o krok. Mam nadzieję, że już niebawem prócz zmiany lokalizacji nadejdą również inne zmiany, które pozwolą również na częstszą moją obecność tutaj. Trzymajcie kciuki i do następnego!


Photographer / Roksana Wąs
Make-up / Katarzyna Szary
Stylist / me
Model / Adrianna Ciesielska /ASManagement
Photographic assistant / Anna Bloch
Jewellery / Glitter Polska

1 komentarz:

  1. Nie samym blogiem człowiek żyje, biegaj sobie, byle wynikł z tego happy end.
    Zdjęcie z koszulą w paski podoba mi się najbardziej ze wszystkich (a zakliknęłam, zobaczyłam wersję rozszerzoną). Piękne lato. Chyba przyjdzie nam uciec do do Australii, żeby trochę ładnego słońca zobaczyć... Co za czasy! Ale rozjaśniłaś, to prawda. Aż nie będę patrzeć przez okno, żeby efektu nie zepsuć.

    OdpowiedzUsuń