03.04.2013

First Spring Flowers


Kwiecień-plecień, co przeplata trochę zimy i... jeszcze więcej zimy. Niestety pogodynka straszy, że na nadejście prawdziwej wiosny przyjdzie nam czekać prawdopodobnie nawet do maja. Depresja sięga zenitu.  Powoli zamieniam się w wampira, który nie pamięta już, co to ciepły blask słońca i zapach świeżej trawy. W ramach terapii hoduję wraz z matką swą parapetowe ogrody z posianych już jakiś czas temu nasion rzeżuchy i bratków kupionych gdzieś na promocji. Nic tak nie łagodzi depresji jak promocja w markecie i widok kwiatów, nawet, jeżeli są jedynie suplementem wciśniętym w doniczkę, który póki co, jest jeszcze w stanie zaspokoić głód tego, co rok temu o tej porze miało się nie tylko na parapecie, ale i za oknem. 

Hej, ale żeby nie było mam dla Was coś, co mam nadzieję, przybliży nam wszystkim wiosnę i w swym wizualnym aspekcie da nam jej słodki przedsmak! Już teraz zapraszam Was do konsumpcji nowego, kwietniowego wydania magazynu TOUCHE, w którym znajdziecie bardzo wiosenną i kipiącą od motywów kwiatowych sesję zdjęciową - First Spring Flowers, do której miałam przyjemność tworzyć stylizacje. Było to dla mnie o tyle interesujące i przyjemne doświadczenie, ponieważ w sesji wzięły udział ubrania jednej z najciekawszych śląskich projektantek, jaką bez wątpienia jest Sophie Kula. Jej projekty fascynowały mnie już od dłuższego czasu, a teraz miałam tę przyjemność obcować z nimi i bliżej im się przyjrzeć podczas sesji do kwietniowego wydania numeru. Standardowo przedstawiam Wam jedynie próbkę tego, co znajdziecie na łamach magazynu. Oczywiście zachęcam do obejrzenia całości i podzielenia się Waszymi opiniami dotyczącymi sesji. Z miejsca dziękuję również całemu zespołowi, z którym mogłam współtworzyć ten ciekawy i bogaty w kolejne doświadczenia projekt - dzięki wszystkim!

p.s. Inną publikację z udziałem moich stylizacji możecie zobaczyć w najnowszym wydaniu magazynu w25. Enjoy!


fot.: Aleksandra Kozub i Rafał Kwaśnik (Karamell Studio)
modelka: Marzena Stachnik (Fashion Color Models Agency)
projekty: Sph Kula
make-up: Monika Kudlińska (GoferoMakeup)
stylizacje: ja

6 komentarzy:

 1. Miałam już okazję przejrzeć Touche i już za pierwszym razem stwierdziłam, że te zdjęcia i stylizacje są fenomenalne! Naprawdę czuć wiosnę oglądając te fotografie :) Ja od dawna czekam na wiosnę, miałam już kilka sesji zaplanowanych na kwiecień, ale jak dalej będzie taka aura za oknem, to trzeba je będzie przełożyć na późniejszy termin... Miło zatem patrzeć na efekty Waszej pracy i inspirować się :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięuję Sabinko w imieniu moim własnym i całego zespołu! ach... kiedy juz ta wiosna przyjdzie, to możę dane nam będzie w końcu razem coś zmajstrować :)

   Usuń
 2. Piękne uchwycenie kolorowego oblicza idealizowanej wiosny. Tego mi było trzeba dzisiaj. Wieczorem rzucę się na całość, może wróci mi chociaż szczątkowy optymizm?
  A co do Twojej pracy - zaskakujesz stylizacyjną wszechstronnością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się spodobało! Dzięki piękne za moc komplementów, takie reakcje cieszą i motywują do dalszych działań :)

   Usuń
 3. świetne zdjęcia! szczególnie te w niebieskich odcieniach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie za odwiedziny i te miłe słowa! :)

   Usuń