01.03.2013

Dzień Kobiet z Galerią Retro

Zalega Ci w szafie spora ilość ubrań? Kupiłeś coś, czego i tak nigdy nie założysz? Znudziły Ci się Twoje ubrania, nie masz na nie pomysłu ani na to, co z nimi zrobić? Przynieś je do nas! Pomożemy Ci wymienić garderobę na nową i doradzimy jak możesz odświeżyć wygląd swoich rzeczy! Podaruj swoim ubraniom i dodatkom drugie życie! 


W taki oto sposób Galeria Retro zachęca nas do wzięcia udziału w imprezie swap party, którą po raz kolejny mam przyjemność z nią współorganizować. Dlaczego warto wziąć udział w takiej wymianie? Dlaczego fajnie jest powtórnie dać szansę swoim rzeczom oraz dlaczego warto postawić na kreatywność i zrobienie czegoś samemu? O tym wszystkim możecie usłyszeć oraz podejrzeć w programie Ekoagent telewizji TVP Katowice, w którym wzięłam udział wraz z Luizą z Galerii Mody Retro. Tutaj możecie obejrzeć cały odcinek, zaś konkretne nagranie z naszym udziałem możecie oglądać od 18 minuty trwania programu. Trochę modowo, trochę ekologicznie... Zapraszam serdecznie!

p.s. Zapisów na swap możecie dokonać na adres mailowy Galerii Retro - retrofaza@gmail.com, jak również mój własny. Możecie również dopisać sie pod wydarzeniem na facebooku - o tutaj. Spieszcie się, ilość miejsc ograniczona!

2 komentarze:

  1. Super pomysł ! Bardzo fajnie, że można sie wymieniać ciuchami zwłaszcza że niektóre są w idelanym stanie, a nie nosi się ich bo po prostu nam jednak nie pasują, zły zakup itp. Super !

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zatem Patisse nie ma innej opcji jak tylko przyjść i wymienić się z nami :) zapraszam na nasze swap party!

      Usuń