11.02.2013

KATO Pop Up Shop


No i stało się... Właśnie ruszył cykl spotkań KATO POP UP SHOP mający na celu promocję młodych projektantów. Od teraz, raz w miesiącu KATObar serwować będzie spotkania z projektantami połączony z możliwością kupna ich ubrań. Wczoraj, jako pierwszy miał sposobność zaprezentować się Madox, projektant słynący z ubrań unisex, dla którego główną inspiracją jest ulica i tzw. street style. Jego projekty, skierowane głównie do ludzi młodych, charakteryzuje przede wszystkim prostota gwarantująca noszącemu wygodę i komfort. Jeżeli lubicie wygodny, a zarazem modny styl unisex, to projekty Madoxa mogą trafić właśnie w Wasz gust. Zapewne dane mi będzie trafić na kolejne spotkania z tego cyklu, by móc zapoznać się z następnymi młodymi projektantami i ich modową twórczością na żywo (jednak nie ma to jak fizyczny kontakt z produktem i doznania iście namacalne w swej istocie). Te spotkania to dopiero początek, bowiem KATO szykuje petardę większego kalibru, już w czerwcu zanosi  sięna grubszą imprezę z większą liczbą projektantów. A kolejny KATO POP UP SHOP już za miesiąc!

4 komentarze:

 1. Zacna inicjatywa. Będę czekać na comiesięczne sprawozdania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że z samej ciekawości warto się przejść i zobaczyć co młodzi zdolni mają do zaoferowania. Jeżeli będę miała taką mozliwość to pojawię się na kolejnych spotkaniach

   Usuń
 2. Chciałabym się wybrać, a gdzie można o tym więcej poczytać, żeby dokładnie wiedzieć kiedy?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cynamoonko szukaj informacji np.na fp KATObaru, zapewne o kolejnych spotkaniach będzie również informować MMSilesia. W razie czego postaram się poinformować Cię o terminie kolejnego Pop up shopu :)

   Usuń