10.12.2012

G.loves


Jeszcze nie kupiliście światecznego prezentu i wciąż brakuje Wam pomysłu na to, co kupić drugiej osobie, tak by zawsze myślała o Was ciepło? Nic prostszego, wystarczy, że zawitacie na fp o zacnej nazwie G.loves, tam znajdziecie masę gorrrących opcji na wspaniałe prezenty dla osób Wam bliskich. Strona aż kipi od ciekawych projektów rękawiczek, ale nie tylko... W asortymencie znajdziecie również genialne kominy oraz czapki - w tym również świetne turbany!

A czym jest G.loves? To projekt powstały z inicjatywy kilku studentek katowickiej WST. Dziewczyny same projektują i szyją te cieplutkie cudeńka. Osoby znajace mnie bądź zaglądające na mojego bloga, wiedzą, iż bardzo cenię sobie rzeczy wykonane własnymi siłami, zwłaszcza te, wykonane przez twórcze osoby z mojego regionu. Znów odzywa się we mnie patriotyzm lokalny, jednak nie mogłam pozostać obojętna na tak ciekawe i oryginalne przedmioty, jakie wykonują dziewczyny z G.loves. Gorąco polecam!


fot.: G.loves


7 komentarzy:

 1. Jejku ale świetne rękawiczki !

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie rękawiczki skradły moje serce! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś zdecydowanie dla mojej mamy, która innych rękawiczek, poza właśnie dwupalczastymi, nie toleruje. I jakie... inne, ciekawsze. Szaleństwo!

  OdpowiedzUsuń
 4. O matko matko... ja chcę mysie rękawiczki!

  OdpowiedzUsuń