22.11.2012

Wąż mnie skusił...


Lubię robić wycieczki do Tesco głównie z jednego powodu... dla działu z ubraniami F&F. Zwłaszcza dla butów, to one najczęściej wychodzą stamtąd ze mną. Nie są to co prawda buty grzeszące wyjątkową jakością, jednak jak na obuwie "na jeden sezon" spisują się, jak dla mnie, całkiem ok. Buty w wężową skórkę chodziły za mną od dłuższego czasu (o co wcześniej bym siebie nie podejrzewała), a te konkretne węrzowce ściągały moje spojrzenie już przez kilka ostatnich wizytach w tym przybytku. Widocznie nad wyraz epatowałam chęcią ich posiadania, bo w konsekwencji dostałam je w prezencie. Wąż swym kuszeniem dopiął swego.buty: f&f, prezent

12 komentarzy:

 1. Widziałam te buty i przyznam, że naprawdę świetnie wyglądają na żywo :) Sądzę, że kupiłabym je, gdybym dysponowała większą gotówką i nie groziła by mi eksmisja z powodu kolejnej pary butów przyniesionych do domu ;) Czekam na nowy outfit z tymi butami w roli głównej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sabinko, nie martw się, teraz cena jest mniej groźna, bo obcięta o całą połowę! nic tylko brać :D

   Usuń
 2. Genialne buty, świetnie będą wyglądały w zestawach. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to liczę, już kilka pomysłów na nie mam :)

   Usuń
 3. Kształtne są! Nigdy nie widziałam takich kształtnych butów udających pytona. Bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam! I na żywo prezentują się genialnie ;)) Sama się nad nimi zastanawiałam bo cena kusząca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam je też na zdjęciach, jednak na żywo prezentują się ciekawiej, a obecna cena faktycznie kusząca, także ja zachęcam :)

   Usuń
 5. swietne buty ! :]

  zapraszam do siebie,moze obserwujemy ? :)

  OdpowiedzUsuń