11.06.2012

Czerwcowe Street FashionPrzyszedł czerwiec, a z nim kolejna odsłona rubryki Street Fashion w magazynie Touche. Tym razem przed moim obiektywem wylądowała Karolina. Prawda, że ciekawa z niej osóbka? Resztę na temat stylizacji znajdziecie oczywiście na stronie magazynu. Zachęcam również do zapoznania się z czerwcowym działem Fashion, zwłaszcza z sesją zdjęciową autorstwa Roksany Wąs. Zapraszam!


Serwuję Wam jeszcze w bonusie zdjęcie mojej koleżanki z roku - Jagny, którą wielbię za niebywały styl i genialne metamorfozy. Jagna jeszcze niedawno nosiła na swej głowie kolor rudy i fryzurę ala Tymoszenko Julia. Żałuję, że nie zdołałam uwiecznić Jagny i pokazać Wam jej w tej odsłonie. Jeżeli wpadnie mi w ręce foto z rudowłosą Jagną to nie omieszkam jej tutaj pokazać. Jednak Jagna w wersji na platynową blondynkę również wymiata! 

Co do samego stroju... Jagna ma na sobie jeansy i kurtkę vintage po mamie, koszulę i szalik z lumpeksu, conversowe trampki, okulary Ray Ban i torbę z Vip Colection. Ceni sobie rzeczy vintage, inwestuje w rzeczy markowe, ale lubi czasem również zajrzeć do lumpeksu by kupić coś ciekawego znacznie taniej. Coś co zawsze mi się rzuca u niej w oczy to "sprzęciory", Jagna nie rusza się nigdzie bez swojego iPoda i słuchawek, ta dziewczyna to kameleon i geek w jednym. Me gusta po całości!

Pozdrowienia i podziękowania dla kochanego Jagnięcia za użyczenie swojego wizerunku :)


2 komentarze:

  1. fajne masz Dziewuszki. Aż jeszcze większy żal, że ja tu a Ty tam :-( no ale widzę jesteś w dobrych rękach :-D

    OdpowiedzUsuń
  2. jedną a nie dwie :P na pierwszą -Karolinę, dziewczynę natrafiłam w centrum Katowic zupełnie przypadkiem, bo jak magnes przykuła moje spojrzenie i musiałam ją uwiecznić na zdjęciu :)a z drugą - Jagną, chodzimy do jednej grupy na roku. szalenie inspirująca istota, której nie sposób nie lubić :)

    OdpowiedzUsuń