10.05.2012

Don't stop me now. I'm having such a good time!


Muszę przyznać, że stylizowanie sesji zdjęciowych zdążyło mnie już trochę wciągnąć i przysporzyć znajomości z wieloma ciekawymi i wspaniałymi osobami. To całkiem miły sposób oswajania swojego wewnętrznego nieśmiałka i odludka. Lecimy z Roksaną jak burza jeżeli chodzi o sesje zdjęciowe. Walczymy ostro zarówno w studio, jak i w plenerze - dopadł nas wiosenny power, który wykorzystujemy intensywnie i do cna! Tym razem kilka ujęć z ostatniej sesji zdjęciowej robionej w studio, a już niebawem pochwalę się zdjęciami z  pleneru. W tej sesji pozowała nam Kasia, zaś make-up wykonała Justyna. Jak Wam się podobają zdjęcia z tej sesji?

P.S. Drogą wielu namów ze strony moich znajomych i przyjaciół założyłam sobie profil na portalu maxmodels. Jeszcze nie uzupełniłam w pełni swojego pf, ale sukcesywnie będę dorzucać kolejne zdjęcia stylizacji. Zapraszam do odwiedzenia mojego profilu, jak również profilów reszty teamu współtworzącego tę sesję zdjęciową :)

zdjęcia: Roksana Wąs
modelka: Kasia
make-up: Justyna
stylizacje: mojego autorstwa

7 komentarzy:

 1. dziękuję, miło mi bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty już wiesz co ja o tm myślę :-) jesteś genialna :D
  W sumie modelka mogłaby troszkę przytyć :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty już wiesz co ja o tm myślę :-) jesteś genialna :D
  W sumie modelka mogłaby troszkę przytyć :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe stylizacje, a modelka podkreśliła je jeszcze bardziej. Lubisz bawić się modą to zapraszam do mnie (blog o projektowaniu, szyciu i takie tam :) www.zapalov.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń