07.09.2011

Świeży towar


        Nie należę do blogerek, które na bieżąco pokazują wszystkie swoje nowe nabytki. To raczej niemożliwe biorąc pod uwagę, iż mojego Vu w roli fotografa mam rzadko do dyspozycji, a rzeczy, które chętnie bym tutaj przedstawiła jest cała masa. Chronologiczne ustawianie ich w kolejce "do pokazania najpierw" nie ma sensu. Przy moim tempie wrzucania postów poślizg zapewne wyniósłby kilka dobrych lat. Zazwyczaj, tuż przed zdjęciami, i tak kończy się na wyciągnięciu z szafy tego, w czym mi się najlepiej w danym czasie chodzi, bez wskazywania na to czy jest to "hicior tego sezonu" czy też nie. Podobno od każdej reguły są wyjątki, dlatego dziś wyjątkowo "świeży towar" - bluzka z ostatniego swap party w Retro, na którą zamierzałam się już od jakiegoś czasu. Przymiarki do niej brałam już parokrotnie, a teraz patrząc na nią zastanawiam się jak mogłam decydować się tak długo...? Ten kołnierzyk, te guziczki, ta baskinka!

fot. Vu

bluzka : vintage, z ostatniego swapu w Galerii Retro
spódniczka : Benetton, z Włoch
baleriny : Atmosphere, Allegro

11 komentarzy:

 1. Bluzeczka na Tobie ładnie leży, masz odpowiednie kształty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście bluzka jest świetna i bardzo nietypowa. Podoba mi się Twój styl, fajnie, że nie podążasz ślepo za trendami i jesteś prawdziwa.

  OdpowiedzUsuń
 3. bluzka w istocie śliczna, ale buty..nie nie! coś innego do tego zestawu, jakiś lekki obcasik chociaż..

  OdpowiedzUsuń
 4. Co tak pół twarzy zakrywasz co?:P

  Szabel

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudna bluzka!
  W Poznaniu też ostatnio odbył się swap, ale niestety nie pasowało mi żeby pójść. Mam nadzieję, że ktoś mądry zorganizuje taką imprezę po raz drugi. - Moje ciuchy w szafie czekają na nowego właściciela:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anula, grumpygreenmonkey, Szafa Mo : dzieki za miłe słowa! :)

  lamiette : pewnie bym i ubrała jakieś gdyby parę dni wcześniej buty na koturnach nie zjadły mi pięt :P dlatego musiałam postawić na buty z miękkimi zapiętkami, a te baleriny okazały się najodpowiedniejsze przy tych obtarciach :)

  Szabla : eksponuję rzadko pokazywany lewy profil :P

  Emnilda : a może zróbmy swap międzyblogowy! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. ta baskinka jest śliczna, taka dziewczęca ;)

  OdpowiedzUsuń