04.05.2011

Wilk bardzo zły


Jeżeli jesteście z Krakowa, albo planujecie się tam wybrać w miesiącu maju, to zapraszam Was do obejrzenia wystawy "Wilk bardzo zły" w galerii NOVA. Już w najbliższy piątek 6 maja o godzinie 18 otworzy ją wernisaż prac 3 przezdolnych dziewcząt: Natalii Bażowskiej, Ewy Juszkiewicz i Agaty Kus. 
     Agata Kus, której twórczość jakiś czas temu przybliżyła mi Szablozęba, to mój numer jeden tej wystawy (choć ciężko klasyfikować bo wszystkie dziewczyny są niesamowicie zdolne i utalentowane) .Zapraszam do zaznajomienia się z repertuarem prac Agaty, możecie je sobie obejrzeć zaglądając na stronę Grupy Kuku Kuku którą współtworzy wraz z równie pomysłową i zdolną Katarzyną Kukułą. Z kolei prace Natalii możecie zobaczyć wchodząc na jej stronę, o Tutaj, a w  Tym miejscu znajdziecie arcyciekawe twory Ewy.
     Będąc w pełni zauroczona pracami Agaty Kus ,jak i pozostałych dziewcząt ,żywię głęboką nadzieję ,iż będzie mi dane zjawić się w tym czasie w Krakowie i zobaczyć tę wystawę, również ze względu na to, że  moja droga Szablozębna jest jej kuratorką! Życzę wystawie sukcesu, a i samej Szabli kolejnych tak genialnych pomysłów na aranżację wielu następnych wystaw. A wierzcie mi - zapowiada się świetnie i zobaczyć tę wystawę na prawdę warto!

 Natalia Bażowska

 Agata Kus

Ewa Juszkiewicz

5 komentarzy:

 1. raczej okropnie fajne! ...przynajmniej dla mnie :)
  ale rozumiem, sztuka nie jest dla każdego. niektórzy wolą szukać inspiracji w Rihannie. wrzucać na blogaska jako "inspiracje" jej focie bądź jakieś inne zerżnięte z cudzych blogów i w tym widzą coś super. spoko... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jaa, ten komentarz był złośliwy :D świetne zdjęcia, naprawdę mnie zaintrygowały, zwłaszcza ostatnie, muszę się koniecznie wybrać tam w przyszłym togodniu

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma jak konstruktywna krytyka ;)
  Tattwa zapraszam w przyszłym tygodniu :) sama w Novej jestem we wtorki od 11 do 16.30-17 :)

  Szablozębna

  OdpowiedzUsuń
 4. no niezła psychodela! trochę mi się kojarzy z filmem 'antychryst', pamiętam u Vu wspominaliśmy o nim.
  żałuję, że nie będę mogła zobaczyć, ajj!!
  bardzo fajna sprawa.
  stety do sztuki trzeba dojrzeć.

  OdpowiedzUsuń