15.02.2011

Bo z Retro nigdy nie jest nudno!

W ostatnią sobotę wraz z Luizą I Kasią brałam udział w promocji Galerii Retro podczas premiery filmu Burleska w katowickim kinie Helios. Retro miało tam swoje stoisko z ubraniami i wszelakimi dodatkami w klimatach retro i vintage, które ze względu na tematykę filmu zahaczało również o tematykę kabaretowo-burleskową. Część zdjęć poniżej przedstawia chaos przygotowawczy przed wyjściem do Heliosa, pozostałe były już robione podczas promocji sklepu. Przyznam szczerze, że dawno się tam dobrze nie bawiłam (nawet pomimo przeziębienia) i żałuję, że nie towarzyszyłam dziewczynom również w niedzielę! Niedzielę spędziłam na świętowaniu moich urodzin ...i trochę mi się świętowanie przeciągnęło, dlatego relacja wrzucona z małym poślizgiem ;)

p.s. Już niebawem w Retro odbędzie się kolejny swap ubraniowy. Będzie to specjalna urodzinowa wymiana - z okazji 5 urodzin Galerii Mody Retro. Oj się będzie działo!
A to czwarty członek załogi... manekin Nikita-transwestyta :)

fot. Katarzyna Jaworska, Luiza Domher i ja :)

6 komentarzy:

 1. sorry dziewczyny, ale najbardziej podoba mi się czwarty członek załogi:D

  OdpowiedzUsuń
 2. dałyście czadu Babole :D

  OdpowiedzUsuń
 3. w ogóle jak żeście się z tym zabrały? ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. kayaretro : wiedziałam! to pewnie przez te nogi... bo jak ściągamy jej perukę to nie każdemu się podoba - ma irokeza :D

  mon : ano było czadowo! ^^ a jak się zabrałyśmy? - samochodem na 3 ratki :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę same stare cudowności!

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne zdjęcia i styl, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń