16.11.2009

Wymiana w rytmach retro!


Po raz kolejny pragnę Was zaprosić na wymianę do Galerii Mody Używanej Retro... i nie tylko! Wymiana odbędzie się 28 listopada w słynnych już podziemiach katowickiej Superjednostki. Zapewne oswoiłyście się już z wszelakiego rodzaju ubraniowymi wymianami, na których można wymienić się również na dodatki typu: torebki, buty, biżuteria... Moja ukochana czeluść ubraniowej rozpusty wychodzi na przeciw i proponuję Wam wymianę nie tylko ubrań i dodatków, ale również książek, płyt, jak i różnego rodzaju bibelotów, które możecie przynieść tam ze sobą i wymienić z innymi uczestniczkami imprezy, bądź bezpośrednio na kreację z Galerii retro! :) Świetna impreza przy rytmach muzyki retro, dobrym poczęstunku i sesji zdjęciowej. Przewidziane niespodzianki dla osób ubranych w klimatach retro - no, czyli ja na pewno się załapię! Kto nie wierzy niechaj wnet tam bieży! ...a ja już zabieram się za trzepanie szafy i przygotowywanie retro-kreacji ;)

plakat: Kasia Jaworska

4 komentarze:

 1. ja chcę to Katowic! bawcie się dobrze :) właśnie ślę info do znajomych Ślązaczek !

  OdpowiedzUsuń
 2. szafa_godżilli - jaka szkoda, że Cię tu nie będzie... ale wielkie dzięki kochana za rozpowszechnianie informacji na temat wymiany :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Buuu, w Katowicach takie rzeczy, a tu się nie zapowiada, żebym w listopadzie pojawiła się na Śląsku :(. Czekam na dokładną relację!

  OdpowiedzUsuń
 4. O! I może wpadnę na pierwszą jak dla mnie tego typu imprezę :D Czasami zachodzę do Retro, by poszperać, ale jeszcze nigdy tam niczego dla siebie nie znalazłam-może tym razem się uda! :)

  OdpowiedzUsuń